KONST / Litografier / Grafiskt blad 13693688
nr 1369 3688
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Fullmoon". Signerad, numrerad 99/100. Motivet: ca h: 18 cm, bredd: 25 cm, oramat löst blad
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 december 2020
kl 20:26:13
17/12 10:32:07
100 kr
21/12 17:28:02